Нова колекція бруківки
Переглянути
Рекомендації з укладання
Переглянути
Засоби догляду за бруківкою
Переглянути

Ексклюзивний

партнер компанії

в Херсонській області

Новинки асортименту

Запрошуємо оглянути нашу бруківку на виставкових майданчиках 

Асортимент продукції

Ми є ексклюзивним партнером компанії Озон, яка вже понад 30 років наполегливо працює для задоволення Ваших потреб, з них більше двадцяти — у галузі виробництва бруківки методом вібропресування напівсухої бетонної суміші.

ТОВ «Озон» та її представництва розширюють свій асортимент новими видами бруківки, а також пропонують власний засіб для її захисту – “OzonProtect.”

Наші знання, досвід та ентузіазм, накопичені за понад три десятиліття наполегливої праці, стануть надійним провідником на шляху створення благоустрою, який максимально відображатиме саме ваші естетичні та споживчі вимоги.

mapa_mista

Доставка по всій Україні

Користна інформація

Компанія «Озон» понад 30 років працює у галузі виробництва вібропресованих бетонних виробів. Постійні вдосконалення технології виробництва, вивчення світового досвіду, пошук нових форм та ідей дозволяють нам презентувати бруківку та бетонні елементи найвищого європейського рівня.

Асортимент бруківки «Озон» налічує близько 80 видів, бруківка представлена у трьох поверхнях: основній, колор-мікс та митій поверхні. Також компанія «Озон» виготовляє бордюри, поребрики, палісади, газонні решітки, клумби, дорожні лотки та інші бетонні елементи.

Представництва та пункти продажу компанії «Озон» працюють у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій та Київській областях.

Контакти для консультацій та замовлення бруківки “Озон”

(099) 073-07-30
(068) 330-33-00

Дізнатись адресу пункту продажу у вашому регіоні: