Про компанію

Компанія «Озон» була створена у листопаді 1990 року у м. Городку Львівської області.
Десятки років ми наполегливо працюємо для задоволення ваших потреб. Більшість цього часу було присвячене виробництву бруківки методом вібропресування напівсухої бетонної суміші. Ми регулярно поповнюємо ринок будівельних матеріалів України фігурними елементами мощення торгової марки «Озон».

Постійні вдосконалення технології виробництва, вивчення світового досвіду, пошук нових форм та ідей дозволяють нам презентувати продукцію найвищого європейського рівня.
Сьогодні фірма продовжує впроваджувати виробничі інновації. Яскравим свідченням цього є щосезонне розширення асортименту продукції новими видами тротуарної плитки, аналогів яких немає в Україні, а також регулярне введення в експлуатацію нових виробничих ліній.

Компанія “Озон” – це…

УСПІХ

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

ЯКІСТЬ

НАДІЙНІСТЬ

Цифри та факти

Діяльність

30 років на ринку будівельних матеріалів;
7 областей Західної України;
9 регіональних представництв.

Виробництво

3 заводи з виробництва фігурних елементів мощення;
8 тисяч квадратних метрів продукції в день;
2 цехи з виробництва додаткових бетонних елементів;
15 га виробничо-складських площ;
 виробництво вібраційних машин «Wiber».

Асортимент

3 типи поверхні бруківки;
10 основних кольорів бетонних виробів;
9 відтінків бруківки колор-мікс;
12 різновидів фактур митої поверхні.

Якість

 випробування в лабораторії підприємства;
 відповідність виробів чинним вимогам ДСТУ;
 наявність сертифікатів якості продукції;
 власний засіб для захисту бруківки «OzonProtect».

Дізнайтесь більше цікавого про компанію «Озон», переглянувши наступні розділи:

Торгова мережа

Компанія «Озон» постійно розвивається — збільшує асортимент продукції, удосконалює якість послуг і виробів, збільшує кількість клієнтів та партнерів. Політика підприємства спрямована на підвищення рівня обслуговування, забезпечення максимально швидкого та зручного здійснення замовлення і отримання споживачами готової продукції. Саме тому, дбаючи про ефективну співпрацю, ТОВ «Озон» активно розширює представницьку мережу. Сьогодні наша компанія представлена на ринку усіх областей Західної України.

Головний офіс компанії, виробничий комплекс та склади готової продукції знаходяться у м. Городку Львівської області, неподалік обласного центру.
Завдяки близькості розташування від виробничих потужностей підприємства становлення мережі ТОВ «Озон» розпочалося з організації львівського представництва. Сьогодні у Львівській області нашу продукцію можна придбати також у представництві компанії в с. Підрясне, м. Дрогобич (с. Модричі), у м. Стрий (по трасі Львів – Стрий), в с. Великий Дорошів Жовківського району (по трасі Львів – Жовква), у м. Червоноград, а також у будівельних гіпермаркетах «Нова лінія» (м. Львів) та «Епіцентр» (м. Львів, с. Сокільники, м. Стрий, м. Дубно).

Розширенням сфери діяльності ТОВ «Озон» за межі Львівської області став початок співпраці компанії з представниками на Закарпатті — в Ужгороді та Мукачевому, а згодом в Іршаві. З 2009 року підприємство працює також на Івано-Франківщині, офіс компанії розташований в обласному центрі. З 2012 року активно функціонує офіційне представництво фірми «Озон» у Тернополі, а з 2015 року компанія представлена у Луцьку. Регіональні представники ТОВ «Озон» ведуть активну діяльність у Рівному, Сарнах, Чернівцях, Коломиї.

Центр продажу

Одним із основних пріоритетів компанії «Озон» є ефективна взаємодія з клієнтами. У минулому сезоні відбулися відчутні зміни, покликані покращити саме цей аспект роботи підприємства. В кінці 2017 року на території головного офісу компанії розпочалося будівництво нового Центру продажу «Озон», а влітку 2018 року він прийняв перших клієнтів.
Приміщення Центру продажу спроектовано так, щоб створити найкомфортніші умови для наших покупців, гармонійно поєднавши принципи зручності, доцільності та естетики. В Центрі продажу «Озон» облаштовано зручні зони очікування, де можна спокійно переглянути рекламно-презентаційні матеріали чи обговорити вибір бруківки, а також зони персонального спілкування з менеджером.

Основні засади роботи з клієнтами компанії — комфортні умови, вичерпні консультації, індивідуальний підхід. Кваліфіковані поради менеджерів допоможуть Вам швидко та приємно пройти увесь шлях від моменту вибору бруківки до отримання готової продукції.

Виставковий майданчик

Значні зміни торкнулись також зовнішньої експозиції продукції нашого підприємства. Впродовж 2017-2018 рр. виставковий майданчик компанії «Озон» був повністю оновлений. Сьогодні експозиція збільшилась за площею більш ніж удвічі і налічує понад 100 зразків укладання бруківки.
На виставковому майданчику представлено усі типи фігурних елементів мощення за конфігурацією, поверхнею та кольоровою гамою. На експонатах виставкового майданчика Вам продемонстровано схеми укладання, особливості та переваги кожного виду бруківки, прийоми поєднання кількох типів бруківки чи кольорів на одній площі замощення.
Завдяки продуманому розташуванню виставкової експозиції та Центру продажу обирати бруківку та оформляти замовлення стало ще зручніше. Після звернення у Центр продажу персональний менеджер проведе Вам екскурсію виставковим майданчиком, ознайомивши з конфігураціями фігурних елементів мощення та надавши повну консультаційну допомогу.

​Прогулявшись виставковим майданчиком, відчувши фактуру бруківки на дотик, Ви зможете прийняти оптимальне рішення щодо вибору продукції. А Ваші діти отримають незабутні враження, досліджуючи величезне барвисте полотно, «зіткане» з бруківки. Тому запрошуємо завітати до нас усією сім’єю.
Виставковий майданчик ТОВ «Озон» — це джерело креативних ідей та поле сміливих експериментів. Ми слідкуємо за сучасними тенденціями благоустрою та ландшафтного дизайну, щоб запропонувати Вам продукт дійсно європейського рівня. То ж обирайте уже готові рішення або черпайте натхнення і створюйте щось абсолютно нове.
З бруківкою «Озон» Ваші можливості безмежні. Будемо раді співпраці!