Укладання великоформатної бруківки

Як краще вкласти великі елементи бруківки, щоб це було швидко та безпечно?
Укладання великоформатної бруківки повинно відбуватися за допомогою спеціальної вакуумної установки. У такому випадку робота здійснюється швидко та просто. Для цього ідеально підходить ручний вакуумний вкладальник Speedy VS-S-230.

Вкладальник комплектується насадками декількох конфігурацій, що дозволяє зручно піднімати бруківку різного розміру та ваги. Його ручки налаштовуються індивідуально – залежно від зросту оператора, а також можуть повертатись на 90 градусів, що знадобиться при укладанні великої бруківки близько до стіни чи огорожі.

Пристрій працює від мережі 220 В, його вага складає 20 кг, розрахований на обслуговування двома особами.

Цей пристрій дозволяє швидко та надійно укладати елементи великоформатної бруківки вагою до 140 кг та замощувати більше 300 квадратних метрів площі протягом одного дня.

Основні переваги ручного вакуумного вкладальника:

  • акуратність укладання
  • безпека при роботі
  • швидкість та зручність
  • висока продуктивність
  • можливість демонтажу окремих елементів


Не рекомендуємо альтернативні засоби при укладанні важкої та великої бруківки: поліпропіленові стрічки, стропи, ремені чи інші підручні засоби. Такі варіанти роботи з великоформатною бруківкою мають ряд недоліків: низька продуктивність праці, неможливість демонтажу  окремих елементів,  ризики травмування робочих, а також ушкодження бруківки при укладанні.
Виробник бруківки, компанія Озон, рекомендує користуватись ручним вакуумним вкладальником Speedy VS-S-230, який є доступний для оренди.