Технологія замощення бруківки

Усі види бруківки з асортименту компанії «Озон», незалежно від геометричних форм та розмірів, можуть мати три типи поверхні:

Основна поверхня є одноколірною та має гладку бетонну фактуру.
Якщо фактура бруківки така ж, як і в основній поверхні, але при цьому кожен елемент поєднує в собі кілька кольорів, це поверхня колор-мікс. Таке забарвлення надає замощенню природний вигляд.
Миту поверхню вирізняє особлива зерниста структура, оскільки верхній шар бруківки містить кам’яну крихту певних відтінків. Саме вона і формує забарвлення поверхні.

Бруківку з різними типами поверхні можна поєднувати на одній площі. Такий прийом дає змогу створити візуальні акценти та урізноманітнити замощення.
То ж обирайте ті типи поверхні бруківки «Озон», які дозволять втілити саме ваш задум.

Основна поверхня

Бруківка з основною поверхнею має однорідний насичений колір та гладку фактуру.

Основна поверхня складається з десяти базових кольорів, які формуються шляхом додавання відповідних барвників до складу бетонної суміші для верхнього шару бруківки. Завдяки використанню високоякісних барвників відтінки характеризуються виразністю та стійкістю до вигорання.

Кольори підібрані таким чином, щоб зберегти баланс між насиченістю та природною гамою, а також надати клієнтам максимальні можливості для створення ландшафтного дизайну. Для отримання білого, бежевого та жовтого кольорів при формування верхнього шару виробів використовується білий цемент, який дозволяє зберегти кольори світлими та яскравими.

Бруківка з основною поверхнею є класичним, найбільш звичним для нас варіантом замощення.

Мита поверхня

Бруківка з митою поверхнею має особливу зернисту структуру. При виготовленні такої бруківки в бетонну суміш для верхнього шару додають натуральну кам’яну крихту. Одразу після формування бруківка потрапляє до спеціальної установки, яка обробляє поверхню виробів струменем води під високим тиском. Таким чином з верхнього шару вимиваються дрібні часточки бетону, і на поверхні проступають камінці наповнювача.

В асортименті компанії «Озон» є 12 різновидів бруківки з митою поверхнею.
Кам’яна крихта у верхньому шарі бруківки забезпечує не лише фактуру, але й забарвлення виробу. Кожен різновид бруківки з митою поверхнею містить камінці наповнювача кількох відтінків, які і формують певний колір.

Зернистість верхнього шару бруківки з митою поверхнею забезпечує більшу естетичну привабливість та шляхетність замощення, дозволяє по-новому поглянути на бруківку традиційної форми.

Поверхня колор-мікс

Бруківка з типом поверхні колор-мікс поєднує в кожному елементі кілька кольорів, які, змішуючись, створюють додаткові відтінки. Головна особливість цієї бруківки — унікальність, адже розподіл кольорів на поверхні кожного елемента мощення є неповторним.

Для поверхні колор-мікс доступні 9 варіантів забарвлення:

  • Колір Графіт утворений поєднанням чорного (основного) та білого (додаткового) кольорів
  • Арктика має ту ж комбінацію, але з перевагою білого кольору
  • Колір Ісландія містить чорний, гірчичний та білий відтінки
  • Азія поєднує коричневий, бежевий та білий
  • Дюна є поєднанням бежевого та білого барвників
  • Колір Наска формується коричневим, білим та жовтим барвниками
  • Осінь має переважно жовті відтінки із вкрапленнями коричневого
  • Бурштин теж поєднує коричневий та жовтий компоненти, але з більшою часткою темних тонів
  • Листопад утворений червоним, жовтим та коричневим барвниками


Бруківка колор-мікс дозволяє створити замощення з плавними, тонкими переходами кольорів, без одноманітності та повторів, що надає поверхні максимально природного вигляду.
Під час замощення радимо розкласти на ряди 3-5 піддонів бруківки
та укладати елементи з різних рядів поперемінно. Окремі елементи з яскраво вираженим візерунком поверхні слід поєднувати з бруківкою, яка має менш помітні варіації відтінків. Таким чином зберігається баланс кольорів та контрастності замощеної території.