OZON Nano Protect

Засіб захисту бруківки

Фасування:

Опис засобу

OZON Nano Protect® – універсальний  гідрофобізатор проникаючої дії, спеціально розроблений для захисту бруківки та бетонних виробів від проникнення вологи, впливу навколишнього середовища, сприяє продовженню термінів експлуатації, а також перешкоджає появі висолів, наростів та зеленого рослинного нальоту.

Механiзм дiї
Пiсля нанесення OZON Nano Protect® на поверхню бетонних виробів, засіб глибоко проникає у структуру бетону, блокуючи пори, що у свою чергу мінімізує водопоглинання, покращує морозостійкість та захищає від впливу навколишнього середовища. Також зменшується вимивання солей і поява висолів на поверхні бетонних виробів.

Властивості

Захист вiд дiї навколишнього середовища

Збільшення терміну експлуатації

Зменшення водопоглинання

Збільшення морозостійкості

Запобігання появі висолів

Запобігання появі висолів

Збереження насиченості кольорів

Ефект від застосування

OZON Nano Protect допомагає уникати побутових забруднень бруківки такими речовинами як мастило, олія, бензин, кава, кетчуп, вино тощо. Засіб надійно захищає верхній шар бруківки, тому рідина збирається на поверхні, не проникаючи в структуру бетону і не утворюючи плям. Для очищення бруківки достатньо ретельно протерти забруднену поверхню чистою губкою чи ганчіркою або змити водою.

Інструкція з використання

Пiдготовка основи
Перед нанесенням засобу OZON Nano Protect® поверхню бетонних виробів необхідно механічно очистити від бруду, змити водою під тиском та висушити. Поверхню, покриту висолами, очистити за допомогою засобів торгової марки OZON® (згідно з інструкціями).
Зверніть увагу! Не наносити засіб на неочищену, а також покриту висолами поверхню, оскільки після застосування пил, бруд та плями неможливо буде усунути.

Спосiб нанесення
Засіб готовий до використання. Перед застосуванням заздалегідь перевірити (протестувати) дію засобу OZON Nano Protect® на малопомітній поверхні. Наносити рівномірно тонким шаром (до повного поглинання) на суху бетонну поверхню за допомогою пензля, щітки або валика та залишити до повного висихання. Нанесення одного шару засобу є достатнім. Після використання робочі інструменти промити уайт-спіритом.
Зверніть увагу! Використовувати засіб в суху погоду при температурі більше +20°С. Повних експлуатаційних характеристик поверхня досягає через 24 год. Використання засобів, що містять сильні кислоти, призводить до зменшення ефекту та терміну експлуатації OZON Nano Protect®, аж до повної нейтралізації його дії.

Заходи безпеки
Вогненебезпечно, не використовувати біля відкритого вогню. Засіб містить органічний розчинник. Наносити на відкритому повітрі. При роботі використовувати захисні окуляри, рукавиці, засоби захисту органів дихання. Уникати попадання на шкіру та в очі. При попаданні на шкіру та в очі терміново промити водою і звернутися до лікаря. Не вдихати. Не ковтати. При проковтуванні – прополоскати ротову порожнину, негайно звернутися до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці. Залишки засобу утилізувати у відведених місцях. Не виливати в каналізацію. Використовувати лише за призначенням.

Технічні характеристики

Консистенцiя

рiдина

Колір

жовтуватий

Запах

характерний

Витрата

від 100 до 400 г/м2

Температура нанесення

більше +20°С

Час повного висихання

впродовж 24 год.

Термін зберігання

18 місяців у запакованiй тарі

Умови зберігання

+25°С, берегти від вогню

Фасування

1 л, 2 л