OZON Clean

Очищувач бруківки

Фасування:

Опис засобу

OZON Clean® – очищувач поверхневої та проникаючої дії, спеціально розроблений для полегшення очищення бетонних поверхонь від бруду та зеленого рослинного нальоту.

Механiзм дiї
Після нанесення засобу на поверхню бетонного виробу активна речовина змиває забруднення, розчиняє органічний наліт, а також знищує мох.

Властивості

Видалення вапняних висолів та слідів від висолів

Усунення зеленого рослинного нальоту, моху та лишайників

Освіження кольорів бетонних виробів

Інструкція з використання

Спосiб нанесення
Використовувати концентрованим або розвести водою у пропорції до 1:5 залежно від ступеня забруднення поверхні. Перед використанням OZON Clean® заздалегідь перевірити (протестувати) дію засобу на малопомітній поверхні. Нанести рівномірно тонким шаром на механічно очищену, зволожену  поверхню за допомогою пензля, щітки або валика та залишити на 1-5 хв. Не допускати повного висихання засобу. Змити великою кількістю води до повного видалення з поверхні залишків засобу. Після використання робочі інструменти промити проточною водою.
Не використовувати на  неякісній (пошкодженій) поверхні або поверхні з механічними дефектами. Для запобігання повторної появи висолів та збільшення терміну експлуатації бетонних виробів після змивання та повного висихання обробленої поверхні покрити її засобом OZON Protect®, OZON Nano Protect® або OZON Nano Protect+®.

Заходи безпеки
Засіб містить кислоту. Може спричиняти пошкодження  шкіри, очей, слизових оболонок, а також подразнення дихальних шляхів. Не вдихати випари. Не ковтати. Використовувати на відкритому повітрі. При роботі використовувати захисні окуляри, рукавиці, засоби захисту органів дихання. Уникати попадання на шкіру та в очі. При попаданні на шкіру та в очі терміново промити водою і звернутися до лікаря. При проковтуванні – прополоскати  ротову порожнину, негайно звернутися до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Може бути корозійним для металів. Не виливати в каналізацію. Уникати інтенсивного попадання засобу на садові рослини. Залишки засобу утилізувати у відведених  місцях для збору токсичних речовин. Перед здачею упаковки до пунктів прийому вторинної сировини переконатися, що вона порожня. Використовувати тільки за призначенням.

Технічні характеристики

Консистенцiя

рiдина

Колір

жовтуватий

Запах

характерний

Густина

від 1,03 до 1,08 г/см3

Витрата

від 0,1 до 0,2л на 1 м2

Температура нанесення

вiд +5 до +20°С

Термін зберігання

12 місяців у запакованiй тарі

Умови зберігання

без попадання прямих сонячних променів при температурi від +5 до +25°С

Гарантії виробника

виробник гарантує збереження технічних характеристик засобу впродовж строку придатності

Фасування

1 л, 5 л, 10 л