OZON Active Pro

Засіб для видалення висолів

Фасування:

Опис засобу

OZON Active Pro® – очищувач поверхневої та проникаючої дії, спеціально розроблений для видалення з бруківки та бетонних виробів білих вапняних висолів, які є наслідком фізико-хімічних реакцій в бетоні.

Механiзм дiї
Після нанесення засіб видаляє забруднення та висоли сульфатного та карбонатного походження, які знаходяться в порах та назовні виробу, шляхом розчинення цих сполук.

Властивості

Запобігання появі висолів

Запобігання появі висолів

Збереження насиченості кольорів

Інструкція з використання

Спосiб нанесення
Засіб для видалення висолів OZON Active Pro® використовувати концентрованим або розвести водою у пропорції до 1:5 залежно від ступеня забруднення поверхні. Перед використанням збовтати і заздалегідь перевірити (протестувати) дію засобу на малопомітній поверхні. Нанести рівномірно тонким шаром на механічно очищену, зволожену  поверхню за допомогою пензля, щітки або валика та залишити на 1-5 хв. Не допускати повного висихання засобу. Змити великою кількістю води до повного видалення з поверхні залишків засобу. Після використання робочі інструменти промити проточною водою.
Не використовувати на  неякісній (пошкодженій) поверхні або поверхні з механічними дефектами. Для запобігання повторної появи висолів та збільшення терміну експлуатації бетонних виробів після змивання та повного висихання обробленої поверхні покрити її засобом OZON Protect®, OZON Nano Protect® або OZON Nano Protect+®.

Заходи безпеки
Засіб містить кислоту. Може спричиняти пошкодження шкіри, очей, слизових оболонок, а також подразнення дихальних шляхів. Не вдихати випари. Не ковтати. Використовувати на відкритому повітрі. При роботі використовувати захисні окуляри, рукавиці, засоби захисту органів дихання. Уникати попадання на шкіру та в очі. При попаданні на шкіру та в очі терміново промити водою і звернутися до лікаря. При проковтуванні – прополоскати ротову порожнину, негайно звернутися до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Може бути корозійним для металів. Не виливати в каналізацію. Уникати інтенсивного попадання засобу на садові рослини. Залишки засобу утилізувати у відведених місцях для збору токсичних речовин. Перед здачею упаковки до пунктів прийому вторинної сировини переконатися, що вона порожня. Використовувати тільки за призначенням.

Технічні характеристики

Консистенцiя

рiдина

Колір

світло-жовтий

Запах

характерний

Густина

від 1,03 до 1,08 г/см3

Витрата

від 0,1 до 0,2л на 1 м2

Температура нанесення

вiд +5 до +25°С

Термін зберігання

12 місяців у запакованiй тарі

Умови зберігання

без попадання прямих сонячних променів при температурi від +5 до +25°С

Гарантії виробника

виробник гарантує збереження технічних характеристик засобу впродовж строку придатності

Фасування

1 л, 5 л, 10 л