Бруківка у Львові – виготовлення та продаж тротуарної плитки

Виробництво та продаж бруківки у Львові! Пропонуємо не лише львівську бруківку, тротуарну плитку, газонні поребрики, бордюри, а й великий вибір малих архітектурних елементів для використання в будівництві.

Львівська бруківка – це дещо більше, ніж звичайне дорожнє покриття. Бруківка Львова – це візитна картка міста, частина древньої історії, яка надає  йому особливого шарму та романтичної атмосфери. Призначення бруківки просте – зробити дороги твердими, прохідними у будь-яку погоду.

Таке покриття було особливістю ще давньоримської культури, коли при освоєнні нових територій першочергова увага приділялась створенню мощених доріг, водопостачання та каналізації.

Протягом історії для мощення застосовувалась бруківка з різних матеріалів: каменю, кісток, дерева, цегли (клінкеру), бетону… Найбільш популярною, зокрема у Києві, колись була гранітна бруківка, матеріал для якої завозили зі Швеції. А у Львові були найкращі каменоломні на території Західної України, що дозволило місту прославитись у 17-му столітті упорядкованістю своїх вулиць, хоча площа Ринок була замощена бруківкою ще у 15-столітті.

Але не завжди для виробництва бруківки було можливим використовувати каміння. Для нього знайшли замінник – тротуарну плитку зі штучних матеріалів. Започаткували таку технологію у Голландії в 19-столітті. Львівська тротуарна плитка, яку на сьогоднішній час пропонує Ozon, відзначається довговічністю, стійкістю та хорошим естетичним виглядом.

Спочатку технологія виготовлення тротуарної плитки обмежувалась вібролиттям, коли бетонну суміш розфасовували у форми, трамбували вібруванням і витримували при температурі 38 градусів. Тепер переважно застосовують технологію вібропресування, коли бетонну суміш трамбують вібруючим пресом.